Montella, Fenerbahçeli Yıldızı Radarına Aldı!

A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella’nın EURO 2024 kadrosu için yapacağı seçimler büyük bir merakla bekleniyor. Deneyimli teknik adam, ideal kadroyu belirlemek için çalışmalarını sürüdürüyor.

EURO 2024 öncesi Milli Takımımızın hücum hattındaki çeşitlilik dikkat çekiyor. Turnuva için golcü konusundaki seçenek azlığı, son dönemde yaşanan gelişmelerle birlikte tersine dönmüş durumda. Semih Kılıçsoy’un yükselişi ve Can Uzun’un Milli Takım’a katılma tercihi, Ay-Yıldızlıların hücum hattını oldukça zenginleştirdi.

DZEKO İLE SERDAR DURSUN GÖRÜŞMESİ

Vincenzo Montella, geçtiğimiz hafta Dzeko, Bonucci. Krunic ve Serdar Dursun ile yemek yemişti. Dzeko’nun, başarılı çalıştırıcıya, “Serdar Dursun’un Fenerbahçe’ye dönüşü çok iyi oldu. Sahada güzel anlaşıyoruz. Milli Takım’a alırsan pişman olmazsın” dediği öğrenilmişti.

Montella’nın, pivot forvet olarak diğer adaylardan farklı bir oyun profili olan tecrübeli oyuncuyu yakından takip ettiği kaydedildi. Bunun bilincinde olan Serdar, İsmail Kartal’ın kendisine daha fazla şans vermesi için sıkı bir şekilde çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x